classes & workshops

classes ranging from

beginner to advanced

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus ultrices magna vel lorem molestie, sed finibus leo placerat. Nulla non purus venenatis, faucibus enim sed, porta leo. Suspendisse posuere tincidunt tortor at finibus lectus congue vel. Nunc cursus pellentesque erat.

BEGINNER WORKSHOP

PAASTULAAGER TUISULIIVAL

14.10.2022 - 16.10.2022

Kolme päevane paast on üks väike eemalolek toidust ja igapäevastest toimingutest.

Saad veeta need päevad rahulikult lõõgastudes ja iseendaga tegeledes.

…………………………………………..

Põhirõhk laagris on puhkamisel ja organismi tervislikul puhastumisel, koos kohaliku ravitee, massaazi, väematkaga loodusesse, saunaprotseduuride, basseini, jalutuskäikude, tervendavate teraapiate ning joogaga.

Paastupäevade sisustamiseks oleme külla kutsunud põnevaid külalisi ja korraldanud erinevaid tegevusi, et paastumine kulgeks rahulikult ja samas ka põnevalt, et mõtted oleks toidust ja olmemuredest eemal…

Sel korral külaliseks laupäeval Gunnar Tobber koos kristallhelikausside kontserdiga  ja üllatuskülaline, kelle nime avalikustame lähiajal.

……………………………………………………………………………

Päevade sisustamiseks võib iga paastuja valida ka ainult jalutuskäigud rannakülas, pikutamise, sooja sauna või lihtsalt mõnusa olemise.

Oluline on hea enesetunne ja enda keha kuulamine.

Paastumine peaks olema kindlasti vabatahtlik ja oma kalli kehaga eelnevalt kokku lepitud.

Vahetult enne paastu saab igaüks laagrisse tulles isikliku päevakava, mis lähtub vastavalt valitud protseduuridest.

Kindlasti on ajaliselt paigas- jooga, matk ning külalised reede ja laupäeva õhtul.

Oma soovist laagrisse tulla anna palun teada- margit@tuisuliiva.ee või helista 5663 8760.

INTERMEDIATE WORKSHOP

Häädemeeste Jaanipidu

23.06.2023 kell 19.00

Muusikat mängib ansambel Valge Tuvi!

ADVANCED WORKSHOP

MAANDUS X PÖÖRIPÄEV

22.06.2023 kell 12.00 - 23.06.2023 kell 04.00


Maandus kutsub Teid sukelduma elektroonilise muusika hüpnootilistesse rütmidesse. Liituge meiega Sel pikal suvepäeval, kus on üleolevad rütmid, kütkestavad bassid ning enneolematud kombinatsioonid vägevast elektroonilisest muusikast ja seltskonnast.Päeva alustame 12:00 ning päeva jooksul pöörame uskumusi ja arusaamasid muusikast, mida selles Liivimaa regioonis päris põhjalikult tutvustatud veel ei ole!

Veidralt põnevaid ning kaasahaaravaid rütme, bassiliine ja trumme hakkavad Teile tutvustama uued ja vanad sõbrad! Tasakaaluks maskuliinsematele tumedatele helidele toovad tüdrukud Teieni heledamad ja meloodilisemad rütmid! Tüdrukud, mis tüdrukud??
Avalikustame lineupi järk järgult lähinädalatel!