Hää Mari

Astelpaju täismahl, pressitud Korall A.H.T maheistanduse marjadest, kergelt kuumutatud, et säiliksid kõik astelpaju parimad omadused. Mahl on 100% naturaalne, säilitusainetevaba.

Astelpaju marmelaad, valmistatud Korall A.H.T tellimusel, maheistanduse marjadest, säilitusainetevaba.

  • +372 5343 9821

  • koralll@hot.ee

Metsaluige

“Metsaluige moosidesse ja pestodesse on põimitud killuke päikesepaistet, külluslikult isetegemise rõõmu ning soovi jagada Teiega läbi imeliste maitsete looduse võrratuid ande! Kõik tooted on valminud käsitööna, parimatest valikutest, mida looduse võrratu varasalv aastaringselt pakub. Lubades endale neid mõnusaid maitseid teed sa pai nii kehale, meelel kui ka hingele!”

Naari Kalatalu

Naari kalatalu pakub maitsvaid kalatooteid otse rannakaluri koduköögist.

Meie väiketootmine sai alguse 3 aastat tagasi. Me ei olnud nõus enam kokkuostjatele odavalt raske tööga püütud kala ära andma. Saime aru, et rannakalanduse uus tulevik on väiketootmine. Rannakalurid peavad ise oma püütud saagi väärindama. See aitab kaasa jätkusuutlikule püügile ja hoiab alles traditsioonilist rannakalandust. Rannakaluri koduköögist tulevad kõige maitsvamad kalaroad. Kõik need maitsvad kalaroad, mis on aastaid meie toidulaual olnud jõuavad nüüd ka teie toidulaua peale.

Poest kala ostes sa ju kunagi ei mõtle sellele, kuidas see sinna sai. Läbi sotsiaalmeedia näitame hetki enda igapäeva elust. Näitame, kuidas meie merel käime ja mis me Häädemeeste merest saame.

Oleme pereettevõte. Isa, ema ja poeg….. Kalur, kokk ja müügimees.

Asume Häädemeeste vallas väikses Penu külas. Jaagupi sadam on meie kodusadam.

Külla tulles pane Waze või Google mapsi sisse Naari kalatalu.

Nurmeotsa Talu

Pakume erinevaid kalatooteid ja pereema  valmistatud  leiba ja saia!

Avatud:
E-P 09-19 / Suvekuudel avatud kuni 20:00

Sefiirihaldjas

Sefiirihaldjas Kadri on hariduselt rõivaõmbleja ja võiks hoopis meie käsitööliste hulgas seista. Kuid kokaks saamine oli tema lapsepõlve unistus. Nüüd on ta ise kolme lapse ema ja pisikestega kodus olles veetis ta iga vaba hetke internetist uusi kokandusega seotud teadmisi kogudes. Tänaseks on ta üks neist, kelle töö on ühtlasi ka lemmik hobi. Küpsetamine on midagi, mida ta armastab ning mida soovib ka teistele pakkuda. Sinu peolaua või argipäeva võivad magusamaks muuta Sefiirihaldja koduköögis valminud tordid, koogid, makroonid, pulgakoogid ja muud imelised maiustused. Muidugi ka sefiir! Lisaks küpsetab Kadri ka leiba ja piparkooke.