Häädemeeste Hää Käsitööpood

Oli üks unistus poekesest, kust kohalik ja külaline leiaks valiku meie inimeste toodangut – omanäolist käsitööd ja ehedaid maitseelamusi. Selline pesa sai loodud 2021. aasta jõuluhooajaks Martade majja Häädemeestel.

Jõulumüük oli meeleolukas ning edukas, nagu pühade hooajale kohane. Mõistagi tuli seda korrata ka suvel! Nüüd kui liigume vastu vaiksemale ajale aastas on käsitööpood avatud eelneval kokkuleppel.

Poes leiab erinevat, kvaliteetset käsitööd piirkonna käsitöölistelt ja toidutootjatelt. Puidule annab uue elu Puust Disain, valmistades „second-hand“ materjalist kauneid serveerimisaluseid, lõikelaudasid, noamagneteid, ehteid ja mitmeid muid esemeid. Talveks tasub soetada Anu Ericsoni vilditud kindad, nende juurde juba sobivad ka samasugused mütsid, sussid ja sallid. Omanäolisi ehteid naistele valmistab Tuulele, kasutades põnevaid materjale nagu siid, vilt, hõbesavi ja betoon. Laia valiku keraamika tooteid toovad teieni Tammekese keraamika, Pireti keraamika, Ieva Arnava ja Kaili Viljak. Rahvariietest on inspireerunud Kadri Rätsep, kes koonud kirivöösid ning nendest loonud ka muid tooteid. Erinevaid sepistatud aksessuaare ning tarbeesemeid saab valida Kalju Allika loomingu hulgast. Meeneid Häädemeestelt ning puidust ehteid valmistab Woodflower.

Maitserännakule viib teid Nurmeotsa kala & leib ning maheistanduse marjadest valminud Hää Mari astelpaju mahlad ning marmelaadid.

Lisaks kõigele muule on poest võimalik osta ka ägedaid Häädemeeste Hää logoga pluuse ja pusasid.

Tootevalik on pidevalt muutuv, seega tasub käsi pulsil hoida ning lisainfot meie hääde tegijate kohta vaadata SIIT (käsitöö) ja SIIT (maitsed).

Käsitöö- ja kohaliku toidu pood asub Häädemeestel, Muusikakooli sisehoovis, Pärnu mnt 32, Martade majas. Külastamiseks palume eelnevalt helistada Margitile (+372 56638760) ja aeg kokku leppida.

Kohtume taas 2022. a detsembris!