Tuisuliiva puhkemaja

Tuisuliiva Puhkemaja pakub majutust Kablis ning asub Kabli liivarannast vaid paarikümne meetri kaugusel. Idüllilised päikeseloojangud, mahe merebriis, suvised rannamõnud pehmel rannaliival või päikeseterrassil basseini ääres, rannamelu Kabli supelrannas, mõnus surfiretk merele, jalutuskäigud promenaadil ning meelelahutuslik kultuuriprogramm Kabli Rannakohviku juures.

Suurkivi Nature Escape

Suurkivi Nature Escape asub Häädemeestel, Pärnumaal. Ideaalne koht looduse avastamiseks ja puhkuse nautimiseks.
Puhkelaagrit ümbritseb puutumatu rannaniit, kus võib avastada mitmeid põnevaid linnuliike.

Kämpingud asuvad WiFi levialast väljas, seega on peatuspaik just sobiv digipaastuks. Selle asemel võta kaasa hoopis oma lemmikraamat või ajakiri.

Suurkivi Nature Escape on maapiirkonna pärl, kus on lihtsad mugavused ja palju ruumi endaga olemiseks. Suurkivi on metsik kämping, mis pakub põnevaid kogemusi!

Palun anna oma tulekust teada vähemalt üks tund enne saabumist!
+372 5301 2992

Metsaluige turismitalu

Oled alati unistanud puhkusest mere ääres, merre loojuvast päikesest ja kaunist männimetsast. Tule puhka Metsaluige kämpingus, kus kauni rookatusega suure palkmaja tagant leiad avara platsi kämpingumajade ja karavanikohtadega, kaasaegse olme- ja pesuhoone ning laste mänguala. Liivane mererand on ca 200 meetri kaugusel.

Kollamaa Puhkemaja

Kollamaa Puhkemaja on renoveeritud vanast talulaudast ja asub maalilises rannakülas, millest on tänapäevaks saanud üks osa Häädemeeste alevikust.Suurküla piirneb rannaniiduga ja merega, kus on aasta ringi võimalik kohata arvukalt rändlinde ja pesitsejaid. Talus on hobused.

Puhkemaja alumine korrus seisab vanadel kivimüüridel ning uuendatud palkseinad teevad kaminasaali õdusaks.

Alumisel korrusel on ka saun ja tualettruum. Ülakorrusel on 3 magamistuba ja tualettruum dushiga.
Ruumid on sisustatud omatehtud mööbliga ja käsitööna valminud tekstiilidega.

Kosmonautika puhkekeskus

Pakume majutust nii üksikkülastajale kui ka gruppidele. Tubadesse majutame kuni 100 inimest, millele lisandub telkimisvõimalus gruppidele. Tubadesse sisseregistreerimine alates kell 15.00 kuni 20.00 ja lahkumine hiljemalt kell 12.00.