Loading Events

Kabli rannapäkapikkude maa

Tuisuliiva puhkemaja

Korraldame talvel detsembris lastele ja täiskasvanutele lõbusat ja üllatusterohket aardejahti.

Magus aardejaht Tuisuliival  on koos  Kabli rannapäkapikkude ning jõulu-Mooriga.

Seikluslik ja üllatusi täis  aardejaht toimub Kabli looduse õpperajal koos päkapikk Memmelliine ja päkapikk Mimsiga!

Kui aarded leitud, istume koos Jõulu-Mooriga jõulutelgis ümber lõkke. Jõulu-Moor räägib meile tarkusi taimedest, loomadest ja õpetab, kuidas külmal talvel ennast tervena hoida ning mida looduses käies silmas peaks pidama.

Koos päkapikkudega mängitakse trummi ja lauldakse, edastatakse kõik soovid ka meie soovide puule, mis on sel aastal kenasti ära ehitud!

Vaatame mis plaanid on Jõulumooril kohaliku saviga….?

Peamajas ootab meid juba päkapikk Mete maitsvate pannkookide ja võlumorsiga, lisaks lubas päkapikk Arabella ka vahvaid tantse õpetada ja karmoškat mängida!

Päkapikumaal elavad ka sel aastal jänesed – Täpi ja Sassu ning lambad Madis ja Malle!

Meie vahva kommipäkapikk Rumpestill läks sel aastal õppima Rahvusvahelisse Kommiülikooli  Tamperes ning  naaseb  päkapikumaale tagasi   alles  järgmiseks hooajaks.

Tore uudis on aga see, et kommitoal hoiab sel jõuluajal  silma peal teada-tuntud lastesõber Sipsik. Päris põnev, mis kõik seal kommitoas nüüd juhtuma hakkab ja kuidas päkapikud teda ohjes suudavad hoida, et  Sipsik kommide söömisega liiale ei läheks….

  1. Tuuri pikkus 1,5h, sellest õues, ehk matkal oleme 20 min, siis 15 min telgis, ülejäänud aja viibime päkapikkude peamajas;))

 

Aardejahi kestvus 1,5h

Minimaalne grupi suurus 20 inimest.

Maksimaalne grupis suurus 50

Info ja registreerimine: margit@tuisuliiva.ee, +372 56 638760

Go to Top