Häädemeestel leiad kõike hääd – sündmuseid, inimesi, toitu, käsitööd ja elamusi.

VAATA SÜNDMUSI

Views Navigation

Event Views Navigation

Today

MAANDUS X PÖÖRIPÄEV

Jaagupi Kauplus Jaagupi kauplus, Jaagupi küla, Häädemeeste vald

Maandus kutsub Teid sukelduma elektroonilise muusika hüpnootilistesse rütmidesse. Liituge meiega Sel pikal suvepäeval, kus on üleolevad rütmid, kütkestavad bassid ning enneolematud kombinatsioonid vägevast elektroonilisest muusikast ja seltskonnast.Päeva alustame 12:00 ning päeva jooksul pöörame uskumusi ja arusaamasid muusikast, mida selles Liivimaa regioonis päris põhjalikult tutvustatud veel ei ole! Veidralt põnevaid ning kaasahaaravaid rütme, bassiliine ja trumme hakkavad Teile tutvustama uued ja vanad sõbrad! Tasakaaluks maskuliinsematele tumedatele helidele toovad tüdrukud Teieni heledamad ja meloodilisemad rütmid! Tüdrukud, mis tüdrukud?? Avalikustame lineupi järk järgult lähinädalatel!

10€ – 15€

Jaanipidu Treimanis

Treimani Rahvamaja Treimani küla

Muusikat mängivad ansambid Treffunx & Nostalgiline!

TASUTA

Häädemeeste Jaanipidu

Häädemeeste Suveaed Suurküla 4, Häädemeeste, Häädemeeste vald

Muusikat mängib ansambel Valge Tuvi!

TASUTA

Kabli Jaanipidu

Kabli Seltsimaja Kabli küla, Häädemeeste vald

Ansambel Eesti Gun ja DJ Riho Pruul!

TASUTA

Sepo Seemani etendus “Mees ja mootorattaõpik”

Rannakodu Penu küla, Häädemeeste vald,, Pärnu maakond

Kui Sinul, kallis sõber, oleks mootorratas, siis kelle sa võtaksid endaga sõidule? Ja kuhu tahaksid sa jõuda? Sepo Seeman avab mootorratta juhi õpiku ning sealt tuleb kulda. Kui mootori töötamise põhimõtted on üksipulgi selgeks saanud, siis võib minna iseseisvale sõidule. Unistused tuleb teha teoks.  

15€ – 20€

Filmiõhtu “Vetelkõndija” ja vestlusring Kristiina Ehini ja Anu Aunaga

VETELKÕNDIJA Dokumentaalfilm, 56 min 2019 Režissöör: Anu Aun Produtsent: Anu Aun Operaator: Heiko Sikka Helioperaatorid: Jevgeni Berezovski, Antti Mäss Helilooja: Silver Sepp Tootja: Luxfilm Rahastajad: Eesti Filmi Instituut, Eesti Kultuurkapital, VEMU “ Vetelkõndija” on film naiseks olemisest, jutustatuna läbi Eesti armastatuima ja rahvusvaheliselt tuntuima kaasaegse poetessi Kristiina Ehini kogemuste ja loomingu.

5€

Niidukino ekraanil “Seltsimees laps”

Häädemeeste Rannaniit Suurküla 4, Häädemeeste, Häädemeeste vald

"Seltsimees laps" on Eesti Vabariik 100 filmiprogrammi avafilm. On aasta 1950 Nõukogude Eestis ning stalinlik terroriaparaat töötab täistuuridel – kuueaastase Leelo silme all arreteeritakse tema koolidirektorist ema. “Kui sa oled hea laps, siis tulen ma varsti tagasi,” on ema viimased sõnad, kui ta püssimeeste vahel ära viiakse. Leelo püüabki kõigest väest hästi käituda, aga ema ei tule ikka koju. Nii sugeneb lapse hinge hirm, et just tema on ema äraviimises süüdi. Mõistmatus aina süveneb, sest “heal” ja “halval” pole sellel segasel ajal justkui enam õiget tähendust. Miks on sinimustvalge ühtäkki keelatud? Kes on rahvavaenlane ja miks hirmus enkaveedeelane ümber nende kodu luusib? Kas pioneer olla on au- või häbiasi? Selles kummalises kahepalgelises maailmas püüab Leelo ema

8€ – 10€
Go to Top